Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk...

latvijas-skolas-soma
No jaunā mācību gada vairāk nekā 240 tūkstoši skolu jauniešu sāks dalību lielākajā Latvijas valsts simtgades programmas iniciatīvā – „Latvijas skolas soma”. Lai nodrošinātu iniciatīvas darbību, otrdien, 21. augustā, Ministru kabinets (MK) apstiprināja MK noteikumus par iniciatīvas ieviešanu un finansējumu sadalījumu šim gadam.

Iniciatīvas „Latvijas skolas soma” mērķis ir nodrošināt, ka valsts noteiktā mācību satura un procesa ietvaros katrs 1. – 12. klases skolēns, t.sk., profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi klātienē izzina un pieredz Latvijas dabas un kultūras vērtības, kā arī iepazīst zinātnes sniegumus un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.

1 lapa no 2

Pārbaudes darbi